Oferta biznesowa

Szkolenie nie musi odbywać się w banalnych salach o biurowym wystroju. Możesz urzec swoich klientów biznesowych negocjacjami, lunchem czy prezentacją w nietuzinkowym wnętrzu, z widokiem na poznański Stary Rynek, a przy tym zauroczyć ich kuchnią polską w nowoczesnym wydaniu na poziomie, który doceniają zarówno nasi goście jak i organizatorzy konkursów kulinarnych.

Do dyspozycji mamy sale mogące pomieścić od 30 do 80 osób, wyposażone w 50 lub 60 calowy telewizor z wejściem USB oraz nagłośnienie. Zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, bufet konferencyjny oraz możliwość rezerwacji miejsc parkingowych na pobliskim parkingu pod płytą Placu Wolności.

Koszt wynajmu sal od 150 zł netto za każdą rozpoczętą godzinę spotkania.

Możesz też sprezentować swoim kluczowym klientom voucher na menu degustacyjne lub zorganizować dla nich wieczór z autorskim menu szefa kuchni oraz degustacją win z całego świata czy też degustacją nalewek mnichów z Lubinia lub wódek staropolskich i regionalnych.

Możemy zapewnić dodatkowe atrakcje podczas kolacji biznesowych takie jak pokazy barmańskie, pokaz otwierania szampana szablą, recital muzyki na żywo.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych na maila restauracja@pod-niebieniem.pl